JUNABYT  - vstavané skrine a šatníky | vstavané kuchynské linky | rôzny nábytok na mieru

Vstavané skrine a šatníky

VSTAVANÉ SKRINE sú perfektným riešením, ako čo najviac využiť a efektívne získať úložný priestor v miestnosti, teda umožňujú racionálne vyriešiť otázku odkladania oblečenia, ako aj ďalších vecí. Vstavané skrine sú estetickým prínosom a doplnkom do každého interiéru, no vstavané skrine plnia hlavne praktickú funkciu, sú voľbou pre zdanlivo nepoužiteľné priestory, ako aj pre predelenie a zmenu miestnosti, či pre vytvorenie priestranného úložného priestoru. Prednosťou vstavaných skríň vyrobených na mieru je ich variabilita tvarov a veľkostí, vďaka čomu sa priestor optimálne využije a tiež kombinácie materiálov, vďaka ktorým získa interiér luxusnejší nádych. Veľmi pekná a praktická je kombinácia so zrkadlom, ktoré opticky rozširuje miestnosť a dáva možnosť vidieť sa od hlavy po päty. Používame minimálne štyri milimetre hrubé sklo s bezpečnostnou fóliou.
Podkrovné byty a miestnosti sú trochu nepraktické, no posuvný mechanizmus nepotrebuje štvorcové rozmery, tým otvára možnosti mať pekný odkladací priestor aj pod šikmou strechou. Nielenže plne využije skosené priečky, ale ich aj zveľadí. Sú situácie, keď priestor neumožňuje postaviť skriňu hlbšiu ako šesťdesiat centimetrov, vtedy netreba uvažovať o klasickom vešaní kabátov, ale o výsuvných systémoch, kde košele a kabáty budú visieť za sebou od steny k dverám skrine. Pomocou ramienok a výsuvného vešania aj do malej miestnosti vtesnáte relatívne veľa oblečenia.
Vstavané skrine môžu prakticky slúžiť celý život. Dizajn vstavaných skríň si môžete sami navrhnúť na základe Vašej predstavy, podľa toho, čo očakávate od vstavanej skrine. Vybrať si môžete z veľkej ponuky vnútorného vybavenia vstavaných skríň s kombináciou posuvných dverí. Pri rozhodovaní a plánovaní Vám radi poradíme a ponúkneme vhodné možnosti priamo pre Vás a Váš interiér.

 

ŠATNÍK je samostatný priestor, ktorý je výhradne určený na odkladanie oblečenia. Pomocou posuvných dverí sa Vaša miestnosť premení na samostatný šatník, ktorý je vybavený polohovateľnými policami, zásuvkami, systémami na vešanie, priestorom na topánky a rôznymi výsuvnými košmi a doplnkami. Šatník môže byť jednoduchý a účelný, reprezentatívny vzhľadom a náročnosťou vybavenia. Toto riešenie môže vyniknúť aj použitím priehľadného skla. Do šatníka sa dá vstúpiť a voľne sa v ňom pohybovať. Vstup do šatníka môže byť riešený bežnými alebo posuvnými dverami. Ideálne rozloženie šatníka je približne na polovičku - na vešanie a na ukladanie. V spodnej časti šatníka je vhodné investovať do výsuvných mechanizmov a košíkov, ktoré umožnia využiť aj vzdialenejšie miesta a uložiť v nich topánky či odevy, ktoré nepoužívame denne. Na vrchných poschodiach šatníka sa čoraz viac preferujú vešiakové zostavy so sklápacím mechanizmom, ktoré si pritiahnete k sebe bez neustáleho vyskakovania na stoličku. Šatník je dobrým riešením v domoch a bytoch, ktorých dispozícia dovoľuje vyčlenenie takéhoto priestoru. Použitie kvalitných materiálov zabezpečí správnu životnosť a funkčnosť šatníka, zároveň aj estetický zážitok.

Postup realizácie vstavanej skrine a šatníka

  • Kontaktovanie našej firmy.
  • Dohodnutý termín zamerania.
  • Na zameraní sa okrem rozmerov vstavanej skrine, či šatníka dohodnú  druhy materiálov použitých na jej výrobu, vnútorné vybavenie skrine, šatníka (zásuvky, police, vešiaky, príp. iné doplnky), o aký typ posuvných dverí máte záujem. 
  • Vypracovanie kalkulácie - cenovej ponuky naším pracovníkom.
  • Odsúhlasenie ceny.
  • Realizácia – výroba - dovoz - montáž.

Referencie z Facebooku od zákazníkov

Zaujala Vás naša ponuka ? Kontaktujte nás!

0905 859 649

© 2024 JUNABYT - vstavané skrine a šatníky | vstavané kuchynské linky | rôzny nábytok na mieru | Všetky práva vyhradené
tvorba web stránok INCUBEMEDIA